Hopp til innholdet

Funksjoner

Ta en titt på funksjonene Diri tilbyr i de ulike produktpakkene. Alle abonnement starter med en 30 dagers gratis prøveperiode uten forpliktelser.

FunksjonerEnkeltbruker
25 eur/mnd*
Oppstart
199 eur/mnd*
Liten
349 eur/mnd*
Medium
599 eur/mnd*
Stor
799 eur/mnd*
Konfigurerbart risikodashboard
Diri risikoanalyse
Diri kost/nytte-analyse
Risiko-, ressurs-, og tiltaksregister
Diri kontrollmatrise
Rollebasert tilgangsstyring
Kopier, gjenbruk og del
Hendelseslogg
Microsoft O365 integrasjon
Excel rapportutskrift
PDF rapportutskrift
Excel eksport/import
Oppgaver
API-tilgang
Risikovurdering av IT-systemer282052150
Overordnede risikovurderinger0151320
Risikovurdering (forenklet) av problem 1351530
Undersøkelser110255080
Brukere110255080
Underorganisasjoner0041220

*Alle priser er eksklusive mva.